Як працює чорний список у Твіттері?

Користувачі, яких ви додаєте до чорного списку, не зможуть звертатися до вас, переглядати ваші твіти та читати вас. Якщо вас вніс до чорного списку інший користувач Твіттера, можна, незважаючи на це, зробити те саме щодо інших облікових записів, у тому числі тих, які внесли вас до чорного списку.

У верхньому меню відображається піктограма навігаційного меню або піктограма вашого профілю. Натисніть значок, який ви бачите, і виберіть Установки та конфіденційність. Натисніть Конфіденційність та безпеку. У розділі Аудиторія та додавання позначок встановіть прапорець поруч із пунктом Захист. твітів.

Списки у Твіттері дозволяють налаштовувати, організовувати та впорядковувати твіти, які ви бачите у своїй стрічці. Ви можете передплатити списки, створені іншими користувачами Твіттера, або створити свої власні списки облікових записів, об'єднаних на основі різних тем чи інтересів.

Твіти користувачів, що ігноруються, видаляються з вашої стрічки. При цьому ви не припиняєте читати цих користувачів і не вносите їх у чорний список. Користувачі, додані до списку ігнорованих, не знають про це, і їх у будь-який момент можна виключити зі списку ігнорованих.