Як правильно удобрювати ялівець?

Використовують перепрілий гній, суперфосфат та інші мінеральні добавки. Оптимальний час для внесення підживлення – пізня весна, коли нирки набухають. Вибрані добрива для ялівцю поміщають у прутове коло, відступивши від стовбура на 15 см, і рясно поливають ґрунт.Nov 19, 2020

Весною молоді рослини можна підгодувати мінеральними добривами, сильно розведеними водою. Добре реагує ялівець на внесення нітроамофоски, суперфосфату. Молодий ялівець, починаючи з другого року посадки, краще удобрювати щовесни, коли зійде сніг. Допустиме підживлення і в літній період.

Ялівець віддає перевагу суміші торфу, дернової землі і піску у співвідношенні 2:1:1. Але це загальне правило, оскільки в кожному конкретному випадку їхня кількість може змінюватися. Наприклад, ялівець віргінський найкраще росте у глиняних ґрунтах, а козацький – у вапняних.

Щоб підгодувати туї навесні після зими використовують такі препарати.

  1. Аміачна селітра. Включає до свого складу азот та сірку. …
  2. Кісткове борошно – джерело безлічі мікроелементів, корисних для розвитку туї. Під кожне деревце висипають борошно – від 10 до 150г, заклавши його у ґрунт на 3-4 см.
  3. Суперфосфат. …
  4. Агрікола.