Як приготувати ванну?

Не складно приготувати і відвар їхньої хвої. Для цього збираються в лісі голки, кора та гілки ялинових (близько 1 кг), подрібнюються та заливаються 7-8 літрами води. Потім все це ставиться на вогонь і вариться протягом 30 хвилин. Після остигання хвойний відвар виливається в теплу. ванну.

Приймати ванни можна в будь-який зручний час, але тільки не натще і не відразу після їжі. І обов'язково пізніше як за 1—2 години до нічного сну. У воду занурюються таким чином, щоб область серця залишалася не покритою водою. Після ухвалення хвойних ванн необхідно сполоснутися під прохолодним душем і лягти в ліжко.

Ялицеві ванни мають виражений заспокійливий і розслаблюючий ефект, тому їх рекомендують пацієнтам з порушенням сну і симптомами нервового перезбудження. Хвойний екстракт є хорошим знеболюючим та протизапальним засобом. Курс таких ванн складається з кількох процедур.

Хвойні ванни позитивно впливають на дихальну та нервову системи людини, стимулюють потовиділення та нормалізують обмін речовин. Після таких запашних процедур відновлюється сон, знижується дратівливість, проходять головні болі, оздоровлюється та омолоджується шкіра.